Już teraz zapisz się na nasz newsletter.
Zyskaj porady wizażystki i 10% na usługi!

uslugi_01Zgodnie z kluczową misją Atelier Agata Firlej Make-Up & Styling związaną z dostosowywaniem się do potrzeb naszych Klientek i Klientów, oszczędnością czasu i pieniędzy proponuję usługi zarówno w moim Atelier w Lublinie, jak też z dojazdem do domu.

  • Wizaż (make-up)- to kluczowy składnik wizerunku dla każdej kobiety; zapraszam Panie biorące udział w wielu wydarzeniach prywatnych i służbowych oraz oczywiście Panie oczekujące na najważniejsze chwile w życiu, jak ślub czy chrzest dziecka.
  • Fryzura- ułożenie lub upięcie włosów, odpowiednio dobrane do stroju oraz okazji.
  • Analiza kolorystyczna- jest to coraz bardziej popularna i jakże potrzebna usługa pozwalająca za pomocą specjalnych technik użycia barw określić typ urody Klientki/Klienta i kolory odpowiednie do jej/jego  urody i sylwetki; usługa skierowana dla osób chcących w pełni świadomie wybierać pod swoją urodę zarówno kolory, jak i kroje ubrań.
  • Stylizacja- opierająca się na doborze stroju, tj. kompletów ubrań na różne okazje pod typ sylwetki Klientki/Klienta, składające się na: przegląd szafy i zakupy z Klientką/Klientem- ta usługa jest ściśle skorelowana z analizą kolorystyczną.
  • Makijaż męski- tzw. korekta męska- pozwalająca na redukcję niedoskonałości i podkreślenie rysów twarzy Klienta, usługa dla mężczyzn uczestniczących w sesjach zdjęciowych, przed wyborami, oraz niejednokrotnie w dniu ślubu i  sesjach ślubnych.
  • Sesja (wykonanie i foto) próbnego makijażu- większość Pań chce się upewnić wcześniej, że tego dnia będzie wyglądać najpiękniej, dlatego polecam usługę makijażu próbnego, by przekonać się do danych barw i całego makijażu, bonusem dla Klientki jest sesja fotograficzna gratis, by pokazać ją rodzinie
    i partnerowi.

uslugi_02
Zapraszam także do współpracy agencje z branży eventowej i reklamowej, poprzez wejście w partnerstwo przy imprezach i wydarzeniach lokalnych i ogólnopolskich.

W ramach nawiązanej współpracy świadczę usługi dla biznesu, obejmujące:

  • Sesje komercyjne – wykonywane pod konkretne zlecenia Klientów w ich firmach lub w plenerze do różnych wydawnictw lub publikacji- zapraszam do współpracy agencje modelek, fotografów, firmy komercyjne, handlowe i inne.
  • Usługi wizażu pod imprezy - kompleksowa usługa makijaży dla grup modelek i prowadzących różnego rodzaju eventów- pokazy mody, imprezy tematyczne, konkursy piękności.